Dlaczego wybielane w Centrum Stomatologi Alfa Medic


Stawiamy na bezpieczeństwo.

Stosowny preparat do wybielania zębów jest zgodny z nową dyrektywą Uni Eurpejskiej ustalającej nowe normy dla wybielania zębów. ( BlancOne TOUCH to kosmetyczny produkt terapeutyczny do wybielania, zgodny z dyrektywą 2011/84/UE)


Stosowany preparat ma zapewniać delikatne i skuteczne wybielanie zębów, BlancOne® TOUCH jest pierwszym produktem przeznaczonym do użytku w gabinecie, wykorzystującym niskie stężenie nadtlenku, tak jak produkty do wybielania w domu.

Zamiast czekać 10–15 dni, stosując BlancOne® TOUCH możesz mieć natychmiast bielszy i jaśniejszy uśmiech, korzystając z licznych korzyści:

  • całkowitego bezpieczeństwa
  • braku zabezpieczeń dziąseł
  • jednej, 30-minutowej sesji
  • bez użycia nakładek na zęby

BlancOne® TOUCH jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto chce mieć zawsze piękny uśmiech. Dzięki niskiemu stężeniu nadtlenku i stosowaniu pod nadzorem personelu stomatologicznego preparat BlancOne® TOUCH nie stanowi żadnego zagrożenia i może być stosowany częściej. To oznacza, że Twoje zęby będą zawsze białe i jasne.

Jak działa preparat

Po wymieszaniu dwóch składników BlancOne® TOUCH, składnika wybielającego i aktywatora, żel nanosi się na zęby i naświetla specjalną niebieską lampą przez 5 minut.
Dzięki specjalnemu składowi i wykorzystaniu energii światła powstający tlen nie jest przenoszony na zewnątrz (żel puchnie), ale pozostaje uwięziony w żelu i jest całkowicie przenoszony w kierunku szkliwa, co pozwala na maksymalny efekt wybielania.

Po zakończonym działaniu usuwa się żel i nanosi na nowo w kolejnym cyklu. Jedna sesja obejmuje łącznie 4 cykle wybielania. W przypadku wyjściowo ciemniejszego koloru zębów można dodatkowo podczas tej samej sesji przeprowadzić opcjonalny czwarty cykl.

BlancOne® TOUCH skutecznie wybiela przy użyciu niskiego stężenia nadtlenek karbamidu (16%), nie odwadnia szkliwa i nie wywołuje nadwrażliwości. Podobnie jak wszystkie produkty BlancOne® nie zawiera składników znoszących nadwrażliwość ani remineralizujących, co oznacza, że Twoje zęby są zawsze bezpieczne!

Po zakończeniu zabiegu personel pokaże Ci, jak stosować pisak BlancOne® STICK do podtrzymywania efektów w domu, który stanowi element terapii. W celu dokończenia terapii i stabilizacji wyników uzyskanych w gabinecie należy stosować ten specjalny pisak raz dziennie przez 14 dni.